Hizmetlerimiz

Şu tüm dünyada kabul görür ki ; yazılım gerçekten çok geniş bir alan. Çok farklı kollara ayrılmakta ve o kollarda kendi içerisinde farklı kollara ayrılmaktadır. Gaziantep Web Yazılım olarak asıl işimizin web yazılım üzerine ve o yazılım alanından da PHP (Hypertext Preprocessor) yazılım alanında uzmanlaştığımızı belirtmek isteriz.

Web Yazılım Hzimetleri

Gaziantep Web Yazılım Web tabanlı yazılımda hazır paket şablonlardan uzak duran, Web Tasarımınıza ve ürün modülünüze uygun yazılım programı geliştiren bir yapı önermektedir. Web yazılım programları; web sayfanızın dinamik yapıda kullanılmasini web ara yüzünüzü tamamen kendinizin yönetebilmesini sağlamaktadır. Gaziantep Web Yazılım olarak bu hizmeti size sağlamanın onurunu yaşamaktayız.

Web yazılım programı sayesinde resim, video, yazı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Web yazılım programınızı ister şehir dışında başka bir bilgisayardan, ister uluslararası başka bilgisayardan firmanızın içeriklerine ait güncellemeleri yapmanızı sağlar

PHP web yazılım hakkında; özellikle Linux tabanlı programlarda daha etkili olduğu bilinmektedir. Web yazılım programı sisteminde ağırlık aspx (.net), php kullanılmaktadır. Google programlama sisteminde php kullanmıştır.

Hakkımızda
Hakkımızda

Web Tasarım Hizmetleri

Gaziantep Web Yazılım Hizmetleri, Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

Web Tasarımı yaptırmak firmanız için olumlu bir imaj oluşturacaktır.

7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir. Bu şekilde uyuduğunuzda bile para kazanmaya devam edersiniz.

Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabilir geri kalan bütçenizi firmanız için daha rahat kullanabilirsiniz.

Sunucu Hizmetlerimiz

Gaziantep Web Yazılım olarak yaptığımız tasarım ve yazılımların müşterilerimizin isteği doğrultusunda (1 Yıllık) ücretsiz olarak kendi hostumuzda barındırabilmekteyiz.

Tabi bu durum müşterilerimizin isteğine bağlı olarak çok cüzi bir miktar karşılığı uzatılabilir.

Hakkımızda
Hakkımızda

SEO (Search Engine Optimazition) Hizmetleri

Seo türkçesi arama motoru optimizasyonudur.İngilizce olarak açılımı ise search engine optimazitiondur.Seo son yıllarda çok büyük bir sektör haline gelmiştir. İnsanlar istedikleri kelimede sitelerini yükseltmek için seo uzmanlarına başvurmaktadır. Bu konuda Gaziantep Web Yazılım olarak bizimle iş yaptığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Gaziantep Web Yazılım, Sitenizi arama motorlarına içerik açısından daha iyi tanıtır.

Gaziantep Web Yazılım, Sitenizin index oranını önemli düzeyde arttırır.

Gaziantep Web Yazılım, Sitenizin günlük ziyaretçi sayısını arttırır.

Gaziantep Web Yazılım Ekibi olarak Seo konusunda sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyarız.